В Авдіївці були позиції, де тримали оборону 6 бійців ЗСУ, а штурмували - 100 росіян

Українські воїни вийшли з Авдіївки

В Авдіївці на деяких позиціях на 6 українських оборонців виходило близько ста російських штурмовиків. Про це повідомляє у Telegram заступник командира третьої штурмової бригади Максим Жорін.

Заступник командира Третьої окремої штурмової бригади зазначив, що якщо окупанти не рахуються з втратами збоку своїх військових то й українська сторона з російськими втратами не рахуватиметься.

«Насправді складно точно порахувати, в якій кількості росіяни тут гинуть. Тільки за один накат на одну позицію вчора ми »забаранили« приблизно 80 військових РФ», - повідомив він.

Українським військовим вже вдалось знищити понад 4 тисячі російських окупантів. Жорін зауважив, що таких втрат, як в боях за Авдіївку, російські військові, скоріш за все, ще не мали.

Ннаразі РФ перекинула мінімум 6 бригад російської армії. Крім цього також відомо про перекидання однієї бригади «ДНР», спецпідрозділи ГРУ і підрозділи ССО.

Читайте також: Українські підрозділи вийшли з Авдіївки

«І щоб ви розуміли розподілення сил: є деякі позиції, де тримають оборону 6 українських воїнів, а штурмують - близько 100 окупантів», - додав він.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт