В Авдіївку прийшло підкріплення: вперше за майже два роки там провели ротацію і деякі підрозділи вивели для відпочинку
Видання Forbes припустило, що в місто ввели одну з найкращих бригад в Україні
![](/uploads/media/a1/37/a137f2c51698688af44eb27b34c69a14_w960.jpg)
Речник 110-ї окремої механізованої бригади Іван Сєкач розповів, що деякі її підрозділи вперше за два роки вивели з Авдіївки у Донецькій області для відпочинку та ротації. Він зауважив, що в місто підійшло підкріплення, інформує «Главком».
Військовий відмовився розповідати, про який підрозділ йдеться, зауваживши натомість, що захисники отримали потужну підтримку і їм стало спокійніше. Учора видання Forbes припустило, що в місто ввели одну з найкращих бригад в Україні – третю окрему штурмову бригаду.
«Орки намагаються лізти і перерізати лінії постачання, хоча там є інші варіанти», – розповів Сєкач про ситуацію у місті, наголошуючи, що там зараз тривають бої.
Військовий зауважив, що у бригади наразі немає ресурсів, аби втримати місто. Тому вона розраховує на дружні підрозділи.
Читайте також: до захоплення росією Авдіївки залишилися максимум тижні.
Нагадаємо, командир 47-ї окремої механізованої бригади Дмитро Рюмшин наголосив, що окупанти не оточать Авдіївку у Донецькій області, поки у гарнізону є сили та засоби, аби протистояти цьому. Він додав, що зараз «м'ясних хвиль» вже немає через брак людей, тож тепер росіяни застосовують малі піхотні групи.
![](/uploads/media/cc/51/cc51da4ayzea669331bdfee9599bc460_w960.jpg)
У Рівному невідомі порізали шини у позашляховику молодої водійки і причепили на капот похоронний вінок (ФОТО)
Поліцейські відпрацьовують різні версії
![](/uploads/media/2c/f7/2cf785378b0d896b87ea7098affdc324_w320.jpg)
В.о. голови Конституційного суду Сергій Головатий задекларував власну церкву УПЦ
За 2022 рік війни Головатий отримав 5 млн гривень зарплати разом з пенсією
![](/uploads/media/aa/fa/aafa9c2a8076d3da208cb64b07e7f374_w640.jpg)
У Львові у Бернардинському дворику зріжуть дерева віком приблизно 80 років (ФОТО)
На місці старих каштанів висадять груші