У Балтійському морі тривають пошуки зниклого безвісти українського моряка

6573e8561bdb23334ec1800ccbc2c97b_L
6573e8561bdb23334ec1800ccbc2c97b_L

Нещасний випадок стався, коли корабель йшов до Ґдині і знаходився неподалік Владиславова. У Балтиці відновили пошуки 29-річного українського моряка, який вночі, ймовірно випав за борт судна «Situla». Нещасний випадок стався, коли корабель йшов до Ґдині і знаходився неподалік Владиславова. Про інцидент з українцем інформує «Польське радіо».

Подробиці повідомляє журналіст Раідо Ґданськ Ґжеґож Арматовський: «Щодо того, що чоловік зник безвісти, команда зорієнтувалася лише під час швартування у порті. Це було в четвер, близько 22 години. Тоді було повідомлено рятувальну службу. Відомо, що 29-річний чоловік мав на собі рятувальний жилет і робоче вбрання.

Пошуки, що тривали всю ніч, не дали жодного результату. Зранку у п’ятницю, рятувальну операцію припинили, але нещодавно було прийнято рішення її відновити. Як сказав речник Морської служби пошуку та порятунку Рафал Ґек, з боку моря відповідні райони прочісує гелікоптер Військового флоту, а затоку — рятувальний корабель «Kapitan Poinc». Пошуки мають тривати до смеркання, коли будуть прийняті наступні рішення. Умови на Балтиці добрі, але температура води становить приблизно 40 С. Людина здатна вижити в ній декілька годин».

varta1.com.ua: Новини