У Бєлгороді палає об’єкт критичної інфраструктури (ВІДЕО)
Традиційно звинуватили Україну
У Грайворонскому районі Бєлгорода, російської федерації, відбувся вибух з подальшим горінням. Про це пишуть місцеві «Telegram»-канали.
Зазначається, що пошкоджений об’єкт критичної інфраструктури, начебто після обстрілу зі сторони України. Підтвердження цій інформації немає.
Офіційно від губернатора Гладкова стало відомо: «Під обстріл у Грайворонському міському окрузі потрапив промисловий об’єкт. Зайнявся резервуар з розчинником. Постраждалих немає. На місці працюють усі оперативні служби».
Нагадаємо, з’явилися кадри роботи партизанів, які підірвали два російські Ка-52 у Псковській області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- У Львові затримано коригувальника російських ударів
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
Коментарі