В британській розвідці повідомили, звідки російські загарбники запускають БПЛА по Україні

Два потенційно небезпечні напрямки

В росії почали на регулярній основі отримувати малі партії ударних БПЛА «Shahed» іранського виробництва. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

Як йдеться у повідомленні розвідки, з початку березня 2023 року рф запустила по цілях на території  України щонайменше 71 дрон типу «Shahed» іранського виробництва.

Такі атаки відбулися після двотижневої паузи у запуску ударних дронів із кінця лютого 2023 року, додають у британській розвідці.

«Імовірно, що росія почала отримувати регулярні поставки малих партій дронів Shahed», - припустили у розвідці.

Також сказано, що росія імовірно запускає ці дрони з двох напрямків:

  • на сході з Краснодарського Краю РФ
  • на північному сходу з Брянської області РФ

«Це дозволяє росії маневрено вражати широкий сектор України і зменшувати час польоту до цілей на півночі України. Також, імовірно, що це ще одна спроба переобтяжити протиповітряну оборону України», - додали в Міноборони Великої

Читайте також: у Повітряних силах розповіли про хитру схему окупантів під час масованих атак

Нагадаємо, що 18 березня, близько 1 години ночі Львівську область атакували дрони-камікадзе типу Shahed 136.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим