В центрі Львова помітили водія «Lexus» з подвійними номерами (ВІДЕО)

Журналісти дізналися цікаві подробиці про авто та його власника

У Львові водій автомобіля «Lexus» віддалено змінював номери авто. Відео оприлюднив в мережі Facebook львівський журналіст Олег Радик, пише Гал.Інфо

Заданими журналіста на ньому зафіксовано Андрія Завадського, який є реальним власником озера в селищі Брюховичі, що у Львові. Відомо, що громадянська дружина Завадського - Альбіна Савчук, яка «подарувала» синові львівського воєнкома будинок у Брюховичах, про що писало видання NGL.media.

На кадрах, зафіксованих камерою на вулиці Князя Романа у Львові, до автомобіля «LEXUS LX450» з номерним знаком невстановленого відомства «2507 И7» підходить чоловік, який знімає з нього встановлений спецсигнал (проблисковий маяк), а потім ймовірно натиснувши кнопку в салоні задіяв так звану перекидну рамку номерного знаку.

Внаслідок цього державний номерний знак встановлений на автомобілі було автоматично змінено на «ВС 5575 АІ».

Надалі чоловік перевірив чи змінились номерні знаки позаду та спереду автомобіля, сів та поїхав.

Як з'ясували журналісти, автомобіль з номером ВС 5575 АІ не вперше потрапляє в поле зору медіа.

Ще у 2014 році, в групі Варта1 скаржились, що його власник любить їздити на червоний сигнал світлофора та приховувати державні номерні знаки.

Раніше повідомлялося, що сину начальника Личаківсько-Залізничного ОРВК міста Львова Андрія Дубового подарували будинок та прибудинкову ділянку, яку оцінили у суму близько 4 млн грн.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена