В Чорне море після тритижневої паузи ворог вивів підводний ракетоносій споряджений «Калібрами»

Рівень ракетної небезпеки підвищено

В Чорне море після тритижневої паузи ворог вивів підводний ракетоносій, спорядження якого до 4 ракет типу «Калібр», повідомили в ОК «Південь».

Всього на бойовому чергуванні 5 ворожих кораблів в Чорному морі та 1 у Азовському.

Читайте також: американські аналітики вказали на ознаки того, що Росія готується до майбутньої широкомасштабної війни проти НАТО.

Рівень ракетної небезпеки підвищено. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, переходьте в укриття оперативно, наголошується у повідомленні.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  2. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
  3. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  4. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  5. Два українські гурти отримали статус критично важливих

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
  4. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
  5. Увага! На Львівщині безвісти зник чоловік