В ГУР попередили про нову дезінформаційну кампанію рф

Україну хочуть звинуватити в незаконній торгівлі зброєю в Африці

Фото умовне

В рф готують дезінформаційну кампанію, щоб звинуватити Україну в незаконній торгівлі зброєю в Африці, використовуючи сфабриковані фотографії «трофейної» американської зброї, нібито захопленої в українських силовиків. Про це заявили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, передає УНН.

Зазначено, що в Кремлі готують провокацію проти України, повʼязану нібито з незаконним обігом західної зброї в Африці. Пропагандисти планують оприлюднити в пресі, зокрема у лівійських, замовні публікації та сфабриковані знімки «трофейної» зброї американського походження.

«На тлі послаблення позицій росії та її проксі-сил на Африканському континенті, ворожі спецслужби готують чергову інформаційну спецоперацію, спрямовану проти нашої держави. Зокрема, кремль намагатиметься звинуватити українських спецпризначенців у нібито використанні зброї іноземного походження під час бойових дій у Республіці Судан» - повідомляють в ГУР.

Зазначається, що російські пропагандисти планують оприлюднити в ЗМІ, зокрема у лівійських, замовні публікації та сфабриковані знімки «трофейної» зброї американського походження, раніше захопленої найманцями так званої ПВК «ваґнер» під час війни в Україні.

«Мета подібних публікацій - дискредитація України та партнерів; звинувачення західних союзників у безконтрольному обігу зброї за участі України. Також кремль намагатиметься акцентувати увагу, що елітні українські спецпідрозділи беруть участь у бойових діях в Африці в той період, коли росія веде геноцидну війну в самій Україні» - додають в ГУР.

В розвідці розповіли, що фабрикували необхідні фотоматеріали на території білорусі.

Читайте також: названо міста, які рф хоче захопити під час потенційного наступу влітку

«Підкреслюємо, що Україна та її Сили Оборони продовжують діяти виключно в межах міжнародного права та статуту ООН, з повагою до суверенітету всіх країн та не мають жодного стосунку до будь-яких незаконних дій, повʼязаних з незаконним обігом зброї»- наголосили в українській розвідці.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена