В інфекційній лікарні коронавірус "вбив" подружжя з різницею у півгодини

ArticleImage-27343
ArticleImage-27343

В Одеській інфекційній лікарні протягом 30-ти хвилин померли чоловік, а потім жінка. По Іванівці одразу пішли різні чутки та нісенітниці, що нібито вони померли, як тільки зробили щеплення.

Як повідомив «Варта1» голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач, «вчора страшна трагедія сталася в сім’ї Ф. — колишніх мешканців смт Іванівки. Для всіх, хто проти вакцинації та різних пліткарів офіційно повідомляю: зі слів рідного брата покійного вони дійсно померли від страшної хвороби «COVID-19», але вакциновані ніколи не були. Захворіли, лікувались вдома, а потім, коли стан здоров’я різко погіршився, їх госпіталізували до лікарні, спочатку дружину, а через два дні чоловіка».

Віктор Лобач зазначив, що «близький родич покійних попросив мене: «Розповідайте всім, щоб люди обережніше відносились до самого цінного свого життя і не займались самолікуванням вдома». Це не вигадана історія, в шоковані всі рідні та близькі померлих, яких, до речі, поховають 29 вересня в м. Одесі.

«Можливо, ця трагедія послугує для когось із вас, хто категорично проти вакцинації, змінити свою думку. Хоч, звичайно, всі ви маєте право своїм життям розпоряджатися як забажаєте», — зазначається у повідомленні.

Як зазначає Віктор Лобач, померлим було 60 і 58 років.