В ISW оцінили, чи змінюватиме путін свої цілі
Аналітики оцінили висловлювання диктатора
Висловлювання диктатора РФ володимира путіна щодо війни на території України і нападки на її владу, свідчать про те, що глава Кремля продовжить переслідувати цілі, заради яких віддав наказ про повномасштабне вторгнення 24 лютого. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Аналітики вказали, що Путін під час нещодавньої зустрічі із представниками спецслужб СНД просував пропагандистські тези.
«Путін заявляв, що «Україна втратила суверенітет» і «США використовують Україну як таран» проти росії, Союзної держави росії та білорусі, ОДКБ та СНД», — зазначають у ISW.
Експерти зазначили, що висловлювання путіна підтримав речник держдуми В’ячеслав Володін. Депутат говорив, що «Україна окупована НАТО» та «стала колонією США».
В Інституті вивчення війни зазначили, що така риторика несумісна з переговорами на рівноправній основі про припинення вогню, не кажучи вже про закінчення війни, розпочатої росією.
«Це рішуче свідчить про те, що Кремль все ще прагне військової перемоги в Україні та зміни влади в Києві, що вплинуло б на переорієнтацію України від Заходу. Це також вказує на те, що цілі путіна виходять за межі території, яку він намагався анексувати», — додали аналітики.
Як повідомлялося раніше, путін використовуватиме угоду зі зерном ООН як важелі впливу на G20.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі