В ISW пояснили головну причину "воскресіння" Януковича
Кремль готує ґрунт, щоб заявити, ніби Янукович є законним лідером України, а не президент України Володимир Зеленський
Кремль,приурочив публікацію відеозвернення колишнього президента України Віктора Януковича до виступу кремлівського диктатора Путіна на саміті ШОС, щоб надати легітимності вимозі Путіна про зміну влади в Україні. Про це пише Інститут вивчення війни(ISW).
У відеозверненні Янукович стверджує, що під час свого президентства нібито працював над тим, щоб наблизити Україну до ЄС, і що його кінцевою метою був вступ до Євросоюзу.
Він також звинуватив європейських партнерів у "некоректній" поведінці під час переговорів і розкритикував ЄС за нерозуміння складнощів економічної ситуації України. Востаннє Янукович публічно з'являвся у ЗМІ в липні 2022 року, коли закликав українців здатися Росії.
"Час запису відеозвернення Януковича невідомий, але він розпочав із твердження, що Путін "абсолютно правий", - що виглядає як пряма реакція на висловлювання Путіна щодо України на саміті ШОС і вказує на ймовірну скоординовану інформаційну кампанію", - ідеться в матеріалі.
Кремль готує ґрунт, щоб заявити, ніби Янукович є законним лідером України, а не президент України Володимир Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі
Єдиний легітимний президент України.