В ISW пояснили, чому у москві з'явилися системи ППО
Інформаційна війна
Експерти з Інституту вивчення війни вважають розміщення Кремлем установок ППО у житлових районах російських міст частиною інформаційної війни.
Російське керівництво активізувало зусилля, щоб представити війну в Україні як екзистенційну загрозу, так Путін створює умови для затяжної війни.
Кремль розгорнув системи ППО в Москві, щоб створити підбурюючі образи, що зображують війну як небезпечнішу для російської громадськості, пояснюють аналітики.
Вкрай малоймовірно, що Кремль вважає, що Україна націлиться на Москву, і, ймовірно, затіяв цю показну гру, щоб підтримати посилення інформаційних операцій з підготовки російського внутрішнього інформаційного простору до затяжної війни в Україні.
«Ця демонстрація також, ймовірно, є частиною інформаційної операції з контекстуалізації війни в Україні у російських міфах про Велику Вітчизняну війну, яка, ймовірно, призначена для посилення російської підтримки військових дій і подальшої мобілізації шляхом абсурдного зображення України як загрози Москві», - йдеться у звіті.
Також, в ОП озвучили питання до російського уряду щодо розміщення ППО на дахах у москві.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі