В Італії померла українська дівчинка: нещасний випадок чи самогубство? (фото)
Маленька українка випала із балкону в Павії. Можливо суїцид. 12 річна дівчинка померла від травм, отриманих після падіння з другого поверху багатоповерхового будинку, по вулиці Белліні, у містечку Вогера, що у Павії (Італія). Про це повідомляє “Українська газета”, видання для українців в Італії, із посиланням на італійські ЗМІ.
Карабінери Вогери почали розслідування. Відомо, що дівчинка була одна вдома одна. Швидку і поліцію викликали мешканці будинку, що почули шум удару у дворі, вийшли і побачили дитину.
Після падіння дівчатко ще дихало. Медики безуспішно намагалися зберегти їй життя, але вона померла від летальних травм голови у відділенні швидкої допомоги.
[gallery columns=«2» link=«file» ids=«98372,98373»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі