В Івано-Франківську засуджено підприємицю, яка надала приміщення окупантам
Суд засудив херсонську підприємицю до 12 років ув’язнення за надання приміщень окупантам для розміщення військ та техніки

В Івано-Франківську до 12 років ув’язнення засуджено херсонську підприємицю, яка надала приміщення окупантам. Про це повідомляє прокуратура Прикарпаття.
За інформацією прокуратури, на початку повномасштабного російського вторгнення підприємиця добровільно пішла на співпрацю з ворогом та надавала допомогу його військам. Вона надала приміщення території виноробні у Новаковській територіальній громаді для розміщення окупаційних військ та їх техніки. Згодом вона передала територію підприємства, готель та виробничі приміщення для розташування штабу окупантів і військової частини, підрозділів зв’язку, тилового та медичного забезпечення. З березня 2022 року під її керівництвом виноробне підприємство почало поставляти свою продукцію на окуповані території.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури суд визнав мешканку Херсонщини винною в пособництві державі агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Її засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- У Львові водія маршрутки, на якого скаржилися, звільнили (ВІДЕО)
- У Дубаї сім'я моделі зі Львова оскаржує версію поліції про причини її травмування
- У Львові помічено чоловіка зі зброєю (ФОТО)
- У понеділок запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР: повний перелік
Найчитаніше
- На війні загинув Герой зі Львівщини Мар'ян Кічура
- Отримала ускладнення після грипу: у Львівському районі померла десятикласниця
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Кузь
- У понеділок запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР: повний перелік
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
Коментарі
Коли приходять наймані убивці,зі зброєю на танках. Про яке добровільне надання,чого небуть,може йти мова? Суддю до Чорта на Сонце,достроково.