В Карпатах масово отруїлися туристи з Львівщини

Серед постраждалих - діти

У Яремчі, що в Івано-Франківській області, отруїлися дев'ять туристів з Львівщини. Їх госпіталізували в Яремчанську центральну міську лікарню. Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

 Серед пацієнтів — семеро дітей віком до 17 років. Їхній стан — середньої важкості.

«Інформуємо про те, що 6 липня зареєстрували груповий осередок харчової токсикоінфекції  у приватній садибі міста Яремче Івано-Франківської області», — йдеться у дописі.

Лікарі попередньо діагностували у дев'ятьох туристів харчову токсикоінфекцію. З них — двоє дітей віком до 15 років, п'ятеро мандрівників віком від 15 до 17 років та двоє дорослих.

В ході епідеміологічного розслідування, встановлено, що група у кількості 15 осіб (в т. ч. 12 дітей) власним транспортом 04.07.2023 р. з Львівської області прибула у м. Яремче, заселилися у приватному котеджі.

Харчувалися самостійно. Готували страви самостійно з продуктів привезених з собою та закуплених в торгівельній мережі міста.

Станом на 06.07.2023 р. захворіло та госпіталізовано 9 осіб, з них 7 дітей. Стан усіх потерпілих – середньої важкості.

Читайте також:  у Львові вирує негода (ВІДЕО)

 Триває епідрозслідування спалаху інфекції.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю