В Києві пенсіонерка вдяглась у форму із радянською символікою та намагалася пройти до Парку Слави (ВІДЕО)
Зауваження поліцейських жінка ігнорувала
У Києві пенсіонерка намагалася пройти до Парку слави, демонстративно одягнувшись у радянську військову форму із забороненою символікою тоталітарного радянського режиму. Правоохоронці звернулися до громадянки, щоб вона зняла заборонені символи, проте їхні слова вона проігнорувала. Про це пише “Уніан”.
Як зазначається пенсіонерка, яка вдяглась у радянську форму, з зображеними на ній, зокрема, червоною зіркою із серпом та молотом, стверджувала, що вона - представник “Всеукраїнської спілки радянських офіцерів”.
Водночас поліцейські, які чергували в парку, звернулися до жінки з проханням зняти радянську символіку. Проте та проігнорувала законні вимоги правоохоронців наголошуючи, що її “організація є легальною”. Вже згодом поліцейські склали на порушницю адміністративний протокол.
Раніше повідомлялося: трьох мешканців Львівщини судитимуть за поширення комуністичної символіки
“У базі «Миротворця» є досьє на Галину Савченко. В ньому зазначено, що жінка народилася у 1949 або 1950 році - тобто не має жодного стосунку до ветеранів війни з нацизмом, і проживає у Києві. «Миротворець» стверджує, що жінка брала участь в «антидержавних акціях» та займалася «антиукраїнською пропагандою». Зокрема жінка закликала підконтрольних росії бойовиків угруповання «ДНР» до «звільнення» усієї України”, - пише видання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі