В лиман на Одещині скинуто нафтопродукти: масштаби забруднення жахають (фото)
Площа забруднення перевищує 170 тисяч квадратних метрів
Водойми Одещини знову потерпають від забруднення нафтопродуктами.
Цього разу нафтопродукти було скинуто в Сухий лиман (поблизу міст Одеса й Чорноморськ). Внаслідок цього забруднення води перевищено в 70 разів.
Про це у Фейсбук повідомила Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.
Інспектори провели обстеження та з’ясували, що з борту судна EXCALIBUR стався витік великої маси нафтопродуктів.
«Встановлено перевищення по вмісту у воді нафтопродуктів в 70 разів. Площа забруднення – 172,5 тис кв. метрів», – йдеться у повідомленні.
Сухий лиман, розташований на північно-західному узбережжі Чорного моря, має довжину 15 кілометрів і ширину до 3 кілометрів. У 1950-х цю водойму із солоною водою поєднали з Чорним морем навігаційним каналом завглибшки 16 метрів і завширшки 180 метрів – у зв’язку з будівництвом Іллічівського порту. Через це вона фактично перетворилася на морську затоку.
Цей лиман є місцем нересту і нагулу таких видів риб, як глось, бички (особливо чисельний зеленчак), атерина, кефалі. На даний час Державна екологічна інспекція обраховує збитки, завдані довкіллю внаслідок скидання нафтопродуктів у водойму.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі