У лісі на Харківщині знайшли тіло 15-річної дівчинки
Заява про зникнення доньки надійшла від 42-річної мешканки селища Бабаі до чергової частини Харківського відділу поліції, 2 листопада, о 20:29 год.
Як повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Харківській області, до пошуків дитини був залучений весь особовий склад районної поліції.
Під час розшукових заходів, тіло дівчинки виявили у лісосмузі у селищі Покотилівка.
Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Наразі, триває огляд місця події.
З’ясовуються усі обставини трагедії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі