В ЛМР повідомили, скільки пільгових ЛеоКарт відновили після хакерської атаки

Станом на вечір суботи, 6 квітня

ФОТО: ЛМР

90 тисяч пільгових ЛеоКарт відновили після хакерської атаки. Про це йдеться у звіті ЛКП «Львівавтодор» за пророблену у суботу роботу щодо відновлення системи е-квитка після хакерської атаки, пише Львівська міська рада.

«Станом на вечір суботи, 6 квітня, завершено відновлення понад 90 тисяч пільгових профілів, які потрапили в епіцентр хакерської  атаки. Блокування більше 90 тисяч пільгових ЛеоКарт знято!

Працюємо над можливістю відновлення близько 4 тисяч пільгових профілів, створених у період з 16 по 28 березня, дані яких ймовірно вдалось пошкодити зловмисникам під час несанкціонованого доступу. Про результат проінформуємо», – пояснили в ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, в ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові. За цим фактом скеровано звернення у Департамент кіберполіції Національної поліції України. Поліція відкрила кримінальне провадження та проводить слідчі дії. Громадський транспорт працює у звичному режимі, пасажири можуть валідувати свої картки.

Вчора, 6 квітня, у Леокарті попереджали, що в частини власників загальної ЛеоКарт може спостерігатися короткотривала затримка зарахування коштів при поповненні картки.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також