В Маріуполі загинуло близько 22 тисячі людей — голова ОВА
Проте підрахунок жертв ускладнюється безперервними бойовими діями
В Маріуполі, внаслідок дії російських загарбників, загинуло до 22 тисяч людей.
Про це заявив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко, пише «CNN».
«Зараз ми говоримо про від 20 до 22 тисяч загиблих у Маріуполі», — сказав Кириленко.
Очільник ОВА наголосив, що ситуація у місті важка та додав, що підрахунок жертв ускладнюється безперервними бойовими діями.
Він також прокоментував хімічну атаку росіян в Маріуполі.
«Ми знаємо, що минулої ночі, близько півночі, безпілотник скинув якийсь, поки що невідомий, вибуховий пристрій, на людей, які знаходилися в районі Маріупольського металургійного комбінату, троє людей відчули себе погано», — сказав Кириленко.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі