В Мінінфраструктури розповіли, що буде із затриманим екскерівником Львівської ОДА

Спіймали на хабарі на суму 400 тисяч доларів

ФОТО: Василь Лозинський

Сьогодні, 21 січня, стало відомо, що заступника міністра розвитку громад та територій Василя Лозинського затримано на хабарі 400 000 доларів. Топ-чиновника підозрюють у розкраданні бюджетних коштів.

У зв'язку з цим в Кабінеті міністрів заявили, що затриманого чиновника буде звільнено.

«Сьогодні стало відомо про затримання Василя Лозинського в.о. міністра розвитку громад та територій України через розкрадання бюджетних коштів. За інформацією ЗМІ, НАБУ провело обшуки та затримало заступника міністра. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України надає повне сприяння слідству», - йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури.

Наголошується, що Лозинский буде звільнений із займаної посади.

«Відповідне розпорядження щодо підготовки необхідних документів вже надано віце-премʼєром з відновлення України Олександром Кубраковим», - підкреслюється у повідомленні.

Довідково:

Василь Лозинський - 1-й заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. В.о. голови Львівської обласної державної адміністрації з 26 грудня 2019 по 5 лютого 2020 року. Був першим заступником Міністра розвитку громад та територій України, деякий час виконував обов'язки міністра. З грудня 2022 року є першим заступником Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк