У Москві ФСБ шукає вихідців з України, щоб звинуватити їх у «терактах»
Спецслужби обходять квартири та з’ясовують, чи живуть десь поблизу українці, або чи не здає хтось українцям в оренду житло
У Москві розпочався активний пошук громадян РФ, які виступають проти війни. Перевагу надають колишнім громадянам України або українцям за походженням.
Про це повідомляє Головне управління розвідки.
"У Москві посилюється кампанія з пошуку громадян РФ, які негативно ставляться до війни проти України.
Особлива увага приділяється колишнім громадянам України та українцям за походженням", — йдеться у повідомленні.
Зокрема, в місті проводиться поквартирний обхід групами людей, вдягнених в цивільне, які представляються співробітникам ФСБ.
У людей з’ясовують, чи живуть десь поблизу українці, або чи хтось не здає українцям в оренду житло.
Також з’ясовують ставлення громадян до так званої «СВО».
У розвідці зазначають, що одна з цілей вказаних дій — недопущення формування та розповсюдження у Москві негативного ставлення до війни та виявлення людей, які можуть вплинути на формування незалежної громадської думки щодо неї.
Також ця кампанія має сформувати негативний образ українців — терористів та радикалів.
У ГУР зазначають, що надалі саме їх можуть звинуватити в терактах, організованих російськими спецслужбами у росії.
Нагадаємо, суд виніс вирок російському агенту, який скорегував ракетний удар.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі