В Мостиськах перепоховають останки ексгумованих у Львові польських солдатів
Київ та Варшава посилюють співпрацю у пошуково-ексгумаційних роботах.
У місті Мостиська на Львівщині 14 листопада відбудеться перепоховання останків польських військових, які загинули у 1939 році. Про це повідомив посол України в Польщі Василь Боднар.
Останки були ексгумовані у серпні у Львові, під час пошукових робіт на території колишнього цвинтаря у районі Збоїща.
За словами Боднара, Україна готується до нових пошуково-ексгумаційних робіт в інших місцях. Невдовзі голова Українського інституту національної пам’яті Олександр Алфьоров відвідає Варшаву для обговорення з польською стороною подальших спільних пошуків та ексгумацій на території обох країн
varta1.com.ua: Новини
Понад 1,6 млн грн розтрати на закупівлях для ЗСУ: Посадовці Одеської міськради отримали підозри
Слідчі поліції повідомили про підозру екс-керівництву Департаменту муніципальної безпеки та комерсантам, які завищили вартість рацій, незаконно включивши договір ПДВ.
Ремонт метро: у Києві підрядника викрили в розкраданні понад 2,7 мільйона
Експертиза показала, що Київський метрополітен переплатив за вказаним договором понад 2,7 млн грн.
У Польщі затримали чоловіка, який підпалив 13 авто з українськими номерами
У польському місті Гдиня правоохоронці затримали 42-річного чоловіка, який протягом п’яти місяців цілеспрямовано знищував автомобілі з українською реєстрацією. Внаслідок його дій згоріли 13 авто, а сума збитків перевищила 3 мільйони гривень.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
Коментарі