В НАТО оцінили промову путіна
Також Альянс заявив про своє основне завдання в цій війні
В сьогоднішньому посланні до Федеральних зборів диктатор рф володимир путін чітко дав зрозуміти, що приготувався до ще більшої війни з Україною. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
«Через рік ми не бачимо жодних ознак, що президент путін готується до миру - навпаки. Сьогодні він дав чітко зрозуміти, він готується до ще більшої війни. росія починає нові наступи, мобілізує більше військ та контактує з Північною Кореєю та Іраном», - пояснив він.
Генсек НАТО нагадав, що Альянс та партнери надають підтримку Україні та постачають важке сучасне озброєння, «постійно консультуючись із Україною, що їм потрібно».
«Але НАТО також має інше завдання – запобігти тому, щоб ця війна вийшла за межі України. Тому вранці дня вторгнення ми активізували наші плани оборони та збільшили кількість підрозділів у східній частині Альянсу, відправивши Москві цілком чіткий меседж, що НАТО там є і захищатиме кожен сантиметр території НАТО. І атака на одного буде атакою на весь союз. Ми продовжуватимемо підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться, і продовжуватимемо забезпечувати надійне стримування та оборону всієї території НАТО», - додав Столтенберг.
Раніше повідомлялося, рф призупинила участь в договорі про стратегічне ядерне озброєння
Також путін на посланні заговорив про «джина» та відьом
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі