У неділю Львовом пройдуть дві Хресні ходи: можливі тимчасові ускладнення в русі (МАРШРУТИ)
Цієї неділі, 21 квітня, римо-католицька церква святкуватиме свято Воскресіння Господнього. З нагоди цього дві парафії проведуть процесійні ходи. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
За маршрутом процесій можливе ситуативне призупинення руху транспорту.
«Львівська міська рада просить усіх з розумінням поставитись до ситуації, та не паркувати автомобілі вздовж маршруту ходи, аби не створювати тимчасових незручностей та перешкод», — йдеться у повідомленні.
Процесійна хода парафії святої Марії Магдалини у Галицькому районі триватиме з 08.10 до 08.50 год. У ході братиме участь близько 400 осіб.
Маршрут ходи: костел св. Марії Магдалини–вул. С. Бандери–вул. Професорська–вул. М. Устияновича–вул. Бібліотечна–вул. П. Дорошенка (від рогу вул. Бібліотечної до костелу св. Марії Магдалини).
Процесійна хода парафії святого Антонія у Личаківському районі триватиме з 08.00 до 08.30 год. У ході братиме участь близько 500 осіб.
Маршрут ходи: вул. Личаківська, 49а (храм св. Антонія)–вул. М. Заньковецької–вул. М. Лисенка–вул. Садовського–вул. Личаківська (храм св. Антонія).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі