В області на заході України розшукують понад 8 тисяч ухилянтів

8 тисяч ухилянтів внесли до електронного реєстру військовозобов’язаних «Оберіг»

На Волині обласне ТЦК оголосило в розшук 8 тисяч ухилянтів від загальної мобілізації в Україні. Про це повідомила пресофіцерка Волинського ТЦК та СП Уляна Кравчук у коментарі ГІТ.

«Вже мільйон людей прийшли добровільно, і навряд чи в іншій країні знайдеться ще стільки добровольців, які готові стати на захист Батьківщини. Однак не кожен виконує свій конституційний й громадянський обов’язок і на сьогодні у Волинській області перебуває близько 8 000 осіб у розшуку», – сказала вона.

Всі 8 тисяч ухилянтів внесли до електронного реєстру військовозобов’язаних «Оберіг» як таких, що перебувають у розшуку, адже вони не з’явились до ТЦК за викликом чи проігнорували повістку.

Читайте також: в Україні спростували фейк про мобілізацію бездітних жінок

Їм загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1 700 гривень) за ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За повторне правопорушення штраф збільшується до 3 400-8 500 гривень або рік виправних робіт за ст. 337 Кримінального кодексу України. Водночас за ігнорування мобілізаційного розпорядження за ст. 336 ККУ передбачається 3-5 років ув’язнення.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також