В Одесі глиба від фасаду аварійного будинку ледь не вбила перехожого (відео)
Усе зафільмували камери вуличного спостереження. В Одесі на голову чоловікові, який йшов вулицею, з висоти другого поверху впав камінь, йдеться у «ТСН.12.00». Очевидці бачили, як чоловік йшов повз будинок, де комунальники саме проводили ремонт фасаду. Коли ремонтники побачили, що частина конструкції обвалилась та летить униз, закричали, щоб попередити, однак чоловік не встиг відскочити. З важкою травмою голови потерпілого забрала до лікарні швидка.
Усе зафільмували камери вуличного спостереження. На кадрах видно: на місці ремонту аварійного фасаду ніякої огороджувальної стрічки немає. Тротуар комунальники огородили лише після травмування людини.
«Я прийшла, дивлюся він вже сидить, навколо нього люди, водичкою миють його і він сидить вже на лавці. Я відійшла на півгодини і у ці півгодини воно сталося. Поліція була, була швидка», — каже свідок.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі