В Одесі лікар приватної клініки за 7 тисяч доларів "допомагав" ухилянтам отримати липові довідки
65-річного медика затримали під час отримання частини неправомірної вигоди
В Одесі викрито та повідомлено про підозру 65-річному лікарю однієї з приватних клінік, який організував схему незаконного надання відстрочки від мобілізації для чоловіків призовного віку. Свої послуги медик оцінював у 7 тисяч доларів США.
Як повідомляє обласна прокуратура, підозрюваний запропонував 26-річному чоловіку «допомогу» в отриманні відстрочки від призову до лав ЗСУ.
Так, за 7 тисяч доларів лікар приватної клініки обіцяв, використовуючи особисті зв’язки у закладах охорони здоров’я та Територіальних центрах комплектування (ТЦК), посприяти в оформленні документів про догляд за нібито хворою матір’ю «клієнта».
Схема передбачала передачу коштів двома траншами. Під час особистої зустрічі медик отримав частину неправомірних коштів — 4000 доларів. Одразу після передачі грошей його затримали правоохоронці.
Медику інкримінують вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України).
varta1.com.ua: Новини
На Вінниччині затримали трьох іноземців, які переправляли ухилянта до Молдови
Громадянка Румунії та двоє молдован організували нічний маршрут в обхід пунктів пропуску
Вимагав з вдови 1,2 млн доларів неіснуючого боргу: затримано рекетира, який погрожував гранатою
Зловмисник із Запоріжжя систематично погрожував фізичною розправою та планував втекти з країни, оформивши фіктивну інвалідність
Хмельницька АЕС недоотримує 500 МВт потужності через корупційні схеми в енергетиці, – Железняк
Нардеп Железняк заявив про провал тендерів «Енергоатомом» та підозрює «цілеспрямовану диверсію»
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі
Правильно. До тюрми лікаря. Будуть вас лікувати вояки. Вони ж профі. Не те що якийсь 65-річний лікар.