В Одесі п’яна продавчиня обматюкала покупця через мову (відео)

331264w540zc0
331264w540zc0

В Одесі п’яна продавчиня супермаркету «ГурманЪ» нагрубіянила покупцеві через українську мову.

Жінка облаяла відвідувача матом і запропонувала йому забиратися «додому». Відповідне відео опублікував «Telegram»-канал Xydessa.

На відео видно, як нетвереза співробітниця магазину грубіянить покупцеві: «Ти, що не розумієш українську мову? Я розумію, але говорити з тобою не буду. П**дуй до себе додому і там розмовляй українською мовою».

Водночас, покупець поводився максимально коректно і навіть сказав їй: «Будь ласка, можете не говорити зі мною українською. Це ваша справа, я вам не забороняю».

Однак це лише розпалило п’яну продавчиню, і вона продовжила ображати чоловіка.

«В Одесі ти не будеш розмовляти українською… Ти, п**дюк, бл**ь, в Одесі ніхто не розмовляє українською мовою!».

Увага! На відео присутня нецензурна лексика.Згодом, активісти патріотичних організацій навідалися до скандального супермаркету. Представник адміністрації магазину принесла свої вибачення українській громадськості за співробітницю і заявила, що жінка там більше не працює. Відео з вибаченнями розмістив у «Facebook» активіст Дем’ян Ганул.

«Щойно я спілкувався з керівництвом мережі «Гурман» та записав відео, де зафільмована позиція магазину. Це, на жаль, непоодинокі випадки, де жителі специфічного міста біля моря так реагують на солов’їну. І ви будете розповідати про «ущемления» російськомовних?» — повідомив Ганул.

Зі свого боку, представниця адміністрації супермаркету заявила: «До цього інциденту ми ставимося дуже негативно. Людина була у нас на стажуванні. Начебто було все нормально, але ми не розгледіли її до кінця. Так як офіційно вона ще не була у нас оформлена, то ми тепер її не будемо брати на роботу. За цю дуже неприємну ситуацію приносимо вибачення і будемо намагатися більш ретельно підходити до підбору персоналу».