В Одесі працівники ТЦК жорстко «запакували» чоловіка: тепер військових «покарають»

Що відомо про інцидент

ФОТО: ілюстративне

В Одесі обіцяють покарати співробітників одного із військкоматів, які силоміць «забрали» з вулиці потенційного призовника. Відповідне відео з’явилося в мережі. Напомість, тепер винних відправлять на фронт.

Про це повідомили у Одеському обласному ТЦК та СП. На кадрах видно, що люди у військовій формі затримують цивільного, який намагався чинити опір.

В якийсь момент вони повалили його на землю, а після цього все ж заштовхали до мікроавтобуса.

Пізніше керівниця Обʼєднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк заявила, що на відео зафіксовано нібито не співробітників ТЦК та СП.

«На відео – не наш транспортний засіб, такого транспортного засобу в ТЦК немає, на відео – не співробітники ТЦК», – зазначила вона.

Проте в Одеському обласному ТЦК та СП заявили, що районний територіальний центр комплектування намагався приховати свою причетність до інциденту.

Там пояснили, що вони встановили, що громадянин здійснював пряму трансляцію розгортання мобільного блокпосту. Це, як наголошується, забороняють норми правового режиму воєнного стану.

Отримавши зауваження від представників Нацгвардії, громадянин увійшов у конфлікт, відверто провокуючи військових. Під час перевірки його документів і звірки даних за базою ухилянтів, громадянин почав погрожувати, і поводився агресивно, не припиняючи провокацій.

«Співробітники одного з районних ТЦК та СП Одеси, не втримавши емоцій, перевищили повноваження і, застосувавши силу, всадили його в транспортний засіб для доставлення в центр комплектування. Треба визнати, що районний ТЦК намагався приховати свою причетність до інциденту, але принципова позиція командування полягає в реальній перевірці й реагуванні на запити суспільства, налагодженні цивілізованої комунікації з усіх питань», – заявили в обласному ТЦК та СП.

Тож, за результатами службової перевірки виявлено і тих, хто перевищив службові повноваження, і порушення у використанні необлікованого транспортного засобу.

Читайте також: у Львові працівники ТЦК билися з чоловіком (ВІДЕО).

«Винні посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності та будуть переведені у бойові підрозділи, де зможуть спрямувати силу і міць на боротьбу із ворогом», – резюмували в Одеському обласному ТЦК та СП.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також