В Одесі внаслідок російської атаки загинули двоє людей
Ще двоє постраждалих наразі перебувають у лікарні, де їм надається вся необхідна допомога
Сьогодні, 11 квітня російські окупаційні війська атакували Одесу, внаслідок влучання у житловий сектор загинуло двоє людей, є потерплі, пошкоджені десятки будинків, гуртожиток і дитсадок. Про це повідомив керівник Одеської міської військової адміністрації (МВА) Сергій Лисак
"Чергова ніч під атакою ворога принесла Одесі трагічні наслідки. внаслідок влучання у житловий сектор загинуло двоє людей. Мої щирі співчуття рідним та близьким.
Ще двоє постраждалих наразі перебувають у лікарні, де їм надається вся необхідна допомога", - написав він.
Лисак уточнив, що суттєвих пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура: десятки приватних та багатоквартирних будинків, гуртожиток, а також будівля дитячого садка. У будинках вибиті вікна, пошкоджено дахи та фасади. Крім того, пошкоджені заклади харчування.
"Під ударом також опинилися об'єкти інфраструктури.
З ночі на всіх локаціях працюють комунальні служби. Фахівці закривають пошкоджені вікна, латають покрівлі та розчищають території від уламків і решток.", - додав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- На Львівщині встановили національний рекорд: понад 1700 вишитих рушників на одній локації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
- Зеленський заявив про звільнення 590 км² з початку року
- У Кабміні анонсували кардинальні зміни в бронюваннях
Найчитаніше
- У Львові на залізниці загинув 20-річний хлопець
- У Львові запустять на території найбільшого цвинтаря безкоштовний транспорт для відвідувачів
- На Львівщині медики дістали з сечового міхура жінки ртутний термометр
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі