В одній із шкіл Жовкви невідомі розпилили перцевий газ, є 5 потерпілих

жовква-школа-3-800x445
жовква-школа-3-800x445

У школі № 3 м. Жовкви, що на Львівщині, двоє невідомих розпилили балончик із перцевим газом. Постраждало п’ятеро учнів.


Про це повідомляє видання “Прикордоння”, з посиланням на власні джерела.

Зокрема, двоє хлопців, які не є учнями, а випускниками місцевих шкіл минулих років, під час навчального процесу зайшли у приміщення школи та розпилили перцевий газ із балончика. У результаті постраждало п’ятеро учнів школи, яких доправили в поліклініку центральної районної лікарні.

— Постраждало п’ятеро учнів, їм доправили до лікарні. Хуліганів затримали, зараз їх оформляють працівники поліції. Ми повідомили про ситуація у департамент освіти і науки, — розповів начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль.

У районному відділенні поліції наразі офіційних коментарів не надають, але підтвердили, що перебувають на місці інциденту.

У Жовківській центральній районній лікарні підтвердили, що до них поступили п’ятеро дітей, там їм надали допомогу і вони перебувають у стабільному стані.

— У дітей — подрзанююча дія верхній дихальних шляхів та кашель. Але здоров’ю нічого не загрожує. Вони перебувають у дитячому відділенні поліклініки, де за ними спостерігають, — повідомила у коментарі “Прикордоння” завідуюча реанімацією Жовківської ЦРЛ Оксана Гринчак.