В одній із львівських шкіл травмувався інструктор: детальніше

Обставини з'ясовуються

Під час заняття у школі №49 інструктор з вогневої підготовки з необережності пошкодив свою долоню пристроєм, призначеним для подачі шумового ефекту. Зазначається, що чоловік отримав опіки пороховими газами Львівська міська рада.


Інструктор поїхав до лікарні св. Луки, де медики надали йому медичну допомогу і відпустили додому. Чоловік не потребував госпіталізації.

«У момент, коли трапився інцидент, цей інструктор не вів навчання у дітей. Заняття проводив інший колега. Десятикласники не постраждали, лише налякалися від гучного звуку. Ми створили спеціальну комісію, аби з'ясувати всі обставини ситуації», – сказав Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль