В одній з громад Львівщини відмовились від різдвяно-новорічних атрибутів

Таке рішення ухвалили після опитування

На вулицях населених пунктів Сколівської громади не буде цього року різдвяно-новорічних атрибутів.

Про це повідомляє Сколівська міська рада.

Рішення ухвалили після того, як провели опитування в громаді.

“Водночас інформуємо, що з міського бюджету коштів на відзначення різдвяно-новорічних свят не виділялось. Натомість, Сколівська міська рада активно й безперервно здійснює підтримку Збройних сил України, заходів та робіт з територіальної оборони та ВПО як бюджетними коштами, так і силами працівників апарату та інших бюджетних установ міської ради (про що громадськість буде детальніше проінформовано при щорічному звіті міського голови)”, — пишуть на сторінці міської ради.

Також у Червонограді, що на Львівщині, цьогоріч новорічну ялинку в центрі міста теж не встановлюватимуть. Таке рішення на підставі результатів опитування мешканців прийняв міський голова Андрій Залівський.

Як повідомлялося раніше, в столиці встановлюють першу новорічну ялинку

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Росія розпочала велику примусову мобілізацію
  5. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози