В одній з областей заходу України наступного тижня не вимикатимуть електроенергію

Впродовж цілого дня буде світло

За вказівкою Міненерго, 9 лютого, у четвер, на Хмельниччині будуть проведені режимні заміри, тому електроенергія по області буде протягом всього дня.

Про це повідомили в АТ «Хмельницькобленерго».

«Енергетики усю добу фіксуватимуть необхідну потребу електричного навантаження на область. Відповідно погодинних відключень та інших обмежень у цей день не буде. В подальшому ж результати вимірів будуть використовуватися для визначення ліміту для області», — йдеться в повідомленні.

У випадку повторних масованих атак на об’єкти критичної інфраструктури та, відповідно, суттєвого зростання дефіциту електричної потужності – режимні заміри можуть бути знову перенесені.

Як повідомлялося раніше,  «Укренерго» на Львівщині скасувало день без відключення світла

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  2. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
  3. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  4. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  5. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
  4. На Львівщині вперше за пів року зафіксовано метапневмовірус: що відомо про ситуацію із захворюваністю
  5. В Івано-Франківську з озера дістали тіло чоловіка, який зник ще у 2024 році