В Офісі генпрокурора мають докази причетності Ірану до постачання дронів росії
З цією метою зараз проводиться сотні слідчих дій, сотні експертиз, які найближчим часом будуть завершені
В Офісі генпрокурора не мають жодних сумнівів у причетності посадовців, а також юридичних і фізичних осіб Ірану до виробництва і постачання дронів до росії.
Про це сказав в ефірі національного марафону начальник Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генпрокурора Юрій Бєлоусов. Він уточнив, що ці висновки зроблені з оперативних і розвідувальних даних як українських так і міжнародних партнерів.
«У нас є інформація, яка підтверджує причетність Ірану до цього. Ми будемо доводити винуватість цих посадових осіб, цих фізичних осіб як в національних, так і в міжнародних судах, використовуючи для цього доказову інформацію. І саме зараз ограни слідства і прокуратури збирають докази, якими ми зможемо переконати суд в їх причетності до цих злочинів», - зазначив Бєлоусов.
Він додав, що з цією метою зараз проводиться сотні слідчих дій, сотні експертиз, які найближчим часом будуть завершені.
Представник Генпрокуратури запевнив в достатності доказів доведення вини посадових і фізичних осіб Ірану, а також представників інших країн, які допомагають Ірану розробляти і поставляти ці дрони для використання проти України.
«Для нас важливо простежити весь ланцюжок, починаючи від виробництва до поставки і безпосереднього використання. Звісно, всі ці особи, які поставляють комплектуючі, які збирають дрони, які навчають росіян використовувати дрони і ті особи, які безпосередньо їх запускають по нашим громадянам, по нашим містам – всі мають бути ідентифіковані», - підкреслив прокурор.
Нагадаємо, Литва планує постачати Україні обладнання для боротьби з дронами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині сталася автопригода
Коментарі