В Офісі президента дали змістовну відповідь та поставили крапку в питанні про «провальний контрнаступ ЗСУ»

Подоляк наголосив, що росія зараз на фронті втратила ініціативу

ФОТО: ілюстративне

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував заяви про те, чи дійсно провалився український контрнаступ. Він наголосив, що росія за рік не просунулася та не захопила ні одного населеного пункту. Про це він розповів ефірі каналу “1+1”.

 "В війні є різні етапи... і по-різному люди сприймають одну і ту ж інформацію... Було сподівання на те, що росія не встигне швидко перебудувати оборонні порядки після поразки на Харківському напрямку. На жаль, затягнули... На жаль, не той результат наступальних операцій. Але чи точно не той результат наступальних операцій? Де сьогодні росія? Вона за цей рік кудись просунулась, вона захопила якісь населений пункт? Так, зруйнувала... але чи просунулася вона, чи вона знаходиться в обороні, чи шукає вона істерично снаряди…”, - зазначив Подоляк.

Він наголосив, що рф стала тією країною, про яку ще вчора боялися навіть подумати, що з нею можна воювати, проте сьогодні на фронті вона втратила ініціативу.

Читайте також: Буданов зробив неочікувану заяву про те, скільки ще триватиме війна

“Це та країна, про яку вчора всі боялись навіть подумати, що можна на рівних з нею воювати... Україна домінує, тримає ініціативу. Не швидко? Ні, не швидко. Тому що повільні рішення, повільні інвестиції в військові виробництва”, - наголосив радник голови ОП.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також