В Офісі президента розповіли, як очищуватимуть Крим від колаборантів
Подоляк спрогнозував, коли і як окупований Крим може повернутися під контроль України
![](/uploads/media/3d/5f/3d5f4d0f36f7ayzb1e1c114de1d1660f_w960.jpg)
Радник глави офісу президента Михайло Подоляк спрогнозував, коли і як окупований Крим може повернутися під контроль України.
Про це він розповів в інтерв’ю «УНІАН».
«Я не сумніваюся що Крим буде наш, але тут є питання термінів. Все залежить від двох параметрів — це зброя і падіння одного з двох основних міст, які спровокували. Донецьк і Луганськ є символами варварської цивілізації. Більш кримінальних анклавів придумати в наш час не можна. Я, до речі, максимальний прихильник того, що ми повинні максимально швидко зайти саме в Донецьк і Луганськ. Ці два міста повинні впасти. Це символічно. І після цього не тільки фінал війни швидко буде зрозумілий, але і обвалення політичної системи в росії відбудеться», — сказав радник.
Подоляк вважає, що питання реінтеграції не є важким.
«Ви зараз хочете повернутися в парадигму 2014 року з тим, що потрібно бути акуратно, що люди там під впливом пропаганди перебували. Я вважаю, що суб'єкти, які надзвичайно активно підтримували російську окупацію, служили в лавах російських окупаційних військ або в окупаційній адміністрації, повинні отримати максимальні терміни за зраду своєї країни. Показово. Друга група населення — це ті, які, от якщо наші хлопці зайшли, звільнили територію, і на них хтось косо подивився. Подивився, бо вважає, що він тут нормально вкрав у когось власності і жив. Він не працював в окупаційній адміністрації, але він дуже добре ставився до росії. Як тільки ми ці погляди побачили, можна провести певну роботу і попросити їх виїхати жити в російську федерацію — у цей «щасливий» простір, де всі живуть у злиднях, без газу і так далі. І нехай там живуть», — сказав він.
Радник упевнений, що люди протягом півроку зрозуміють, що Україна — це завжди краще.
«І через півроку у нас там будуть абсолютно проукраїнські настрої. Завжди шалено люблять країну, яка виграє війну у монстра, і яка заганяє монстра назад в ведмежу нору. І там будуть відповідні психологічні настрої. Ми не повинні собі дозволити пройти по шляху 2014–2015 року, коли ми дуже лояльно ставилися до таких напів-колаборантів. Потрібно закінчити цю історію. Або ти за Україну, або ти за росію. Нас не хвилює твоє бажання жити в росії. Будь ласка, там і живи. Але якщо Україна, то це певні правила, цивілізація, яка не має відношення до російських варварів. Я думаю, ви самі побачите, як через півроку після звільнення Криму там буде неймовірне повітря свободи», — додав Подоляк.
Нагадаємо, на Банковій уточнили, хто керує війною, окрім путіна.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/14/64/1464c3b8f06452f1673b3efd5f5e55e1_w640.jpg)
Увага! По Україні знову оголошена повітряна тривога
Всі в укриття!
![](/uploads/media/58/99/589962bc8a847ef21137429ce7714338_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!