В Офісі президента закликали Європу зупинити допомогу українським біженцям

Щоб вони могли повернутися додому

ФОТО: ілюстративне

Європейським країнам краще зупинити допомогу українським біженцям, щоб вони повернулися додому. Таку заяву зробив радник керівника Офісу президента України і колишній нардеп Сергій Лещенко в інтерв'ю швейцарському виданню Tages-Anzeiger.

Лещенко вважає, що українцям, які виїхали від війни за кордон, і тим, хто залишиився «стає все важче знаходити спільну мову».

«Тому що люди, які виїхали з України, ніколи не зрозуміють людей, які залишилися. Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому», – заявив радник голови ОП.

Читайте також: в ОП відреагували на удар по нафтовому терміналу в росії

«У нас у Києві живе 3 мільйони людей, у тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно, — нісенітниця. Поверненцям не довелося б воювати в окопах. Але вони можуть купувати українські продукти в супермаркеті в Україні і платити за оренду квартири в Києві, користуватися поліклініками та аптеками і платити податки, щоб ми могли фінансувати школи. Ваші гроші відсутні в економіці. І ситуація стає дедалі складнішою», – додав Лещенко.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також