В окупованому Криму перекинувся причіп із бронетехнікою (фото)
Ймовірно, причиною аварії на повороті стала слизька, після дощу, дорога
В окупованому Криму під час руху з’їхав з дороги та перекинувся причіп із російською військовою технікою.
Як повідомляє «Telegram»-канал «Кримський вітер», цей випадок стався у середу, 18 травня.
На опублікованих фото з місця події видно вантажний «КамАЗ» із буквою «Z» на кабіні.
Таке ж маркування — на тягачі, який перевозив бронетехніку і опинився в кюветі доверху колесами.
За попередньою інформацією, постраждали, внаслідок ДТП, двоє російських військових, один із яких, начебто, загинув.
На сайті «Меридіан Севастополь» із посиланням на джерело в Красноперекопську уточнили, що російські військові вчора перевозили до десяти одиниць бронетехніки до адміністративного кордону тимчасово окупованого Криму.
Ймовірно, причиною аварії на повороті стала слизька, після дощу, дорога.
Бронетехніка, яку перевозили, очевидно, для участі в бойових діях на території України був транспортний засіб ПТС-2, призначений для перекидання десанту, десантної переправи через водні перешкоди артилерійських систем, колісних і гусеничних тягачів, бронетранспортерів, автомобілів, особового складу та різних вантажів.
Нагадаємо, Кремль вирішив примусово мобілізувати в Криму військових, які 2014 року підтримали анексію і зрадили Україну.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі