В окупованому Мелітополі загарбники довели жорстокими тортурами юнака до самогубства

Що відомо

ФОТО: ілюстративне

У тимчасово окупованому Мелітополі стало на одну жертву росії більше. Російські загарбники жорстоко катували юнака у травматологічному відділенні міської лікарні. Не витримавши знущань, молодий чоловік вистрибнув з вікна п'ятого поверху, шансів вижити у нього не було. Про це повідомляють місцеве видання «Ріа Мелітополь» та мелітопольський міський голова Іван Федоров.

«У Мелітополі з вікна міської лікарні в мікрорайоні викинувся молодий чоловік... Є інформація, що напередодні молоду людину катували. Потім під конвоєм доправили в травматологічне відділення міської лікарні... Перед тим як вистрибнути, хлопець нібито сказав, що більше не може витримати», – пишуть мелітопольські журналісти.

Трагедію, спровоковану знущаннями російських загарбників, підтвердив міський голова Мелітополя. За його даними, молодий чоловік вкоротив собі віку 31 березня. 

«Немита росія продовжує знищувати наших людей в окупації. Викрадення, катування, тортури та доведення до самогубства - проукраїнськи налаштованих громадян намагаються вижити всіма способами. Черговий резонансний випадок зафіксовано вчора в лікарні Мелітополя. Молодий хлопець, якого під конвоєм доправили до травматологічного відділення окупаційні поліцаї, вистрибнув із вікна медзакладу на п'ятому поверсі. Шансів вижити в нього не було», – наголосив Федоров.

Він висловив співчуття родині чергового мелітопольця, чия смерть на совісті росіян. Також міський голова Мелітополя запевнив: за усі злочини окупантів та колаборантів наздожене відплата.

«Співчуваю близьким загиблого. І вірю, що кожна російська і зрадницька мерзота, яка знущається над нашими людьми, буде покарана», – запевнив Федоров.

Наразі ані імені загиблого, ані жодних подробиць про нього не повідомляється. Невідомо також, під яким приводом загарбники знущалися над українцем.

Тим часом у «Ріа Мелітополь» розповіли, що у тимчасово захопленому росією місті функціонують щонайменше кілька катівень. Ті, про які точно відомо, розташовані у:

  •  гаражах колишнього психдиспансеру під мостом по вулиці Інтеркультурній,
  • підсобних приміщеннях колишньої держохорони по вулиці Олександра Невського,
  • камерах ІТТ Мелітопольського РУП,
  • будівлі колишнього шостого відділу по вулиці Чернишевського (морські контейнери),
  • приміщенні військкомату.

«Людей б'ють до напівсмерті, катують електричним струмом, доводять до суїциду, вибиваючи свідчення. Випадки, коли полонені ріжуть собі вени в камерах, р*шисти ретельно приховують, адже після кожної такої НП фсбшники і військова прокуратура проводять перевірки», – зазначили журналісти.

Також, посилаючись на слова тих, хто побував у катівнях, видання повідомило, що найжорстокішою поведінкою вирізняються місцеві колаборанти. 

Як повідомлялося: полонений росіянин на камеру зізнався, як окупанти стратили дитину (ВІДЕО).

«Серед них називають також ім’я карателя Андрія Чуйкова - псевдо-ректора фейкового МДУ. Він вправляється у звірствах над полоненими в гаражах на вулиці Інтеркультурній», – додали у «Ріа Мелітополь».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк