В окупованому Мелітополі сотні людей співають гімн України: мешканці вийшли на проукраїнський мітинг

Місце зустрічі залишилося для багатьох у таємниці, однак мітинг відбувся

В окупованому Мелітополі, Запорізької області, сьогодні, 29 травня, містяни влаштували проукраїнський мітинг, на якому заспівали гімн України.

Про це у «Telegram» повідомляє місцеве видання «Риа-Мелитополь».

Як повідомляється, захід декілька днів тому анонсував рух «Жовта стрічка».

Людям назвали дату й час початку акції, але про місце зустрічі повідомили лише перед мітингом.

За словами очевидців, люди на акції не лише співали гімн, але й мали проукраїнські плакати, прапори та стрічки.

У повідомленні додають, що місце зустрічі залишилося для багатьох у таємниці, однак мітинг відбувся.

Зазначимо, що у перші тижні повномасштабного російського вторгнення в окупованих містах південної України регулярно збиралися проукраїнські мітинги.

Згодом, їхні масштаби скоротилися, але, водночас, почали з’являтися свідчення про репресії щодо проукраїнських активістів у цих регіонах.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  3. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  4. На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
  5. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»