В ОП анонсують спрощення взяття на військовий облік за кордоном
Відповідний проєкт найближчим часом має розглянути Кабмін
Державна міграційна служба та Міноборони підготували нормативні документи, які мають на меті спростити взяття на військовий облік за кордоном для громадян України. Про це повідомила заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук.
"На розгляд уряду внесено проєкт змін до Постанови №932, який спрощує взяття на військовий облік українців за кордоном. Це дозволить консульствам і відділенням ДП "Документ" видавати паспорти та інші документи десяткам тисяч наших громадян, які перебувають за межами України", – написала вона.
Яким саме чином буде спрощена процедура, Ірина Верещук не уточнила.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
Коментарі