В ОП повідомили, що потрібно ЗСУ для контрнаступу
Подоляк додав, що у країни-агресорки є й проблеми зі снарядами, ракетами та дронами
Ні нова мобілізація в росії, ні її плани наступати на Харківському, Донецькому та Запорізькому напрямках не зупинять Україну у прагнення звільнити свої території.
Про це заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, повідомляє 24 «Канал».
Подоляк зазначив, що мобілізація в росії не припинялась, адже спершу був призов на військову службу, прихована мобілізація, відкрита часткова мобілізація, яка триває і досі.
«Питання не в кількості мобілізованих – у них і так велика армія, яка нараховує, за їхніми заявами, 1 мільйон 17 тисяч осіб. Але проблема в тому, чи отримують мобілізовані злагодження, амуніцію, зброю. А все це є дуже дефіцитним в росії», – звернув увагу радник голови ОП.
Він додав, що у країни-агресорки є й проблеми зі снарядами, ракетами та дронами.
«В росії на порядку денному питання – чим воювати, а не ким. За цей час вони втратили навіть інструкторів, які б мали злагодити цих мобілізованих і зробити з них більш-менш боєздатні загони», – повідомив Подоляк.
Щодо дій України, то він розповів, що держава прагне мінімізувати втрати під час контрнаступу. Для цього армії необхідно багато бронетехніки: йдеться про 500-700 танків і БТРів. Це дозволить ЗСУ швидко пересуватись окупованими територіями. Необхідні також певні ракети певної дальності: 100 плюс км, а краще – 200 плюс км.
«Таким чином ми дуже швидко знищимо залишки логістичної інфраструктури росіян, завдяки яким вони й воюють. Також ми знищимо все, що дозволяє Росії вбивати наших військових. Ворог буде деморалізований остаточно і буде тікати з нашої території», – запевнив радник голови президентського офісу.
Він додав, що окупанти вже тікають з української землі. Так, члени ПВК «Вагнер» втекли з Бахмута після багатьох невдалих спроб захопити місто.
Раніше повідомлялося, у Збройних силах розповіли, чи можливо повністю захиститися від ракетного терору рф.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі