В ОП розповіли причини так званих «хлопків» у російських містах

Подоляк зазначив, що у діях російського командування відсутня логіка

ФОТО: скріншот з відео

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк надав чотири пояснення вибухів у російських прифронтових містах.

Про це він написав на своєму каналі у «Telegram».

Подоляк зазначив, що у діях російського командування відсутня логіка.

«Війна ж у прямому етері. Тому все можна бачити онлайн. І ми дійсно вже бачили, як російські ракети »бумерангом« повертаються в місце відправлення. Знаємо реальну ціну заявам про «високоточність» російської зброї — Київ, Кременчук, Одеса тільки останні приклади… Та чудово розуміємо логіку дій російського командування (точніше, її відсутність)», — зазначив він.

За його словами, одна з причин — росія атакує власні міста.

"Перше: атака своїх міст (коли росіяни жаліли своїх співвітчизників?) власними ракетами в якості провокації, аби звинуватити Україну в обстрілі російських міст та зірвати постачання західної зброї. Примітивно, але абсолютно у стилі сучасної російської ідіо-пропаганди", — зазначив він.

Також причиною атак по прикордонню може бути незграбність російських військових.

"Друге: в «інтелектуальних» операторів російських систем ППО явно ростуть руки з місць, де в нормальних людей знаходяться інші частини тіла. Тому все починає горіти.

Третє [пояснення вибухів на прикордонні]: обов’язкова карма. Маріуполь, Кременчук, Сергіївка, Чортків, Харків, Буча, Сєвєродонецьк — зло завжди має наслідки. І завжди треба платити за рахунками… Четверте: Божий промисел. Тому що не можна бути такими брехливими пекельними чортами…". зауважив радник голови ОПУ.

Подоляк наголосив, що не тільки дії російської армії суперечать здоровому глузду, але і вся ця війна суперечить здоровому глузду. 

«Єдине, чого не розумію, то чому не Вороніж, бо ж якщо за планом, то за планом», — додав він.

Подоляк наголосив, що не тільки дії російської армії суперечать здоровому глузду, але і вся ця війна суперечить здоровому глузду. 

«Бо сучасна РФ — це взагалі не про здоровий глузд», — написав він.

Нагадаємо, що у Белгороді, внаслідок обстрілів, загинула сім’я з України.

Читайте також