В ОП відреагували на заяви Шойгу про «брудну бомбу»
Російські пропагандисти заявили, що Україна нібито виготовила «брудну» бомбу та готується її застосувати на території України
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на заяви міністра оборони російської федерації Сергія Шойгу про те, що Україна нібито виготовила «брудну бомбу». Він наголосив, що росіяни хочуть виправдати геноцид фейком.
Про це він написав у «Тwitter».
«Що ми чули від росії раніше? Звинувачення у нацизмі, розробці ядерної зброї та підготовці бойових голубів. Усе це абсолютна брехня. Що ми чуємо зараз? «Брудна бомба», «підрив дамби». Теж брехня. Немає ніякої «брудної бомби». Є лише брудні спроби виправдати очевидний ru-геноцид новим фейком», — написав Подоляк.
Відреагував на звинувачення Шойгу та міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він нагадав, що Україна є відданою стороною Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ).
«Ми не маємо жодних „брудних бомб“ і не плануємо їх мати», — написав Кулеба у «Twitter».
Він наголосив, що брехня росії про нібито плани України застосувати «брудну бомбу» настільки ж абсурдна, наскільки небезпечна.
«Росіяни часто звинувачують інших у тому, що планують самі», — додав міністр.
Нагадаємо, Шойгу довів до турецького колеги свої заклопотаності з приводу можливих провокацій з боку України із застосуванням «брудної бомби».
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі