У Познані власник піцерії побив українського актора

1570872085-7041
1570872085-7041

Українського актора театру «Biuro Podróży» Юрія Чеботарьова побив власник піцерії у Познані, де українець підробляв у вільний від акторства час. Про це пише «Польське радіо».

 За словами Чеботарьова, поляк вдарив його у ніс, коли той прийшов вимагати заборгованість зі зарплати.

[caption id=«attachment_151683» align=«alignleft» width=«343»] Фото: Юрій Чеботарьов[/caption]

Коли робота у гастрономії почала перешкоджати грі на сцені, Чеботаров вирішив звільнитися з піцерії. Коли він приїхав за заборгованою зарплатнею, між ним та менеджером ресторану сталася сварка. Українець викликав поліцію. За словами актора, менеджер сказав йому вийти, а коли він відмовився, чоловік почав силою виштовхувати його із закладу, а потім вдарив головою у ніс.

«Зламаний ніс і сліди душіння на шиї — так зі мною розраховувався керівник піцерії, в якій я заробляв гроші на життя у Польщі... Ця подія була шокуюча», — прокоментував українець, у «Facebook», додавши, що поляк намагався його обдурити, бо він є іноземцем.

У коментарі для «Gazeta Wyborcza» Юрій Чеботарьов сказав, що звільнився з піцерії ще три тижні тому перед театральними гастролями. Власник заборгував актору близько 1700 злотих, але віддав тільки 900, заявивши, що решту витратить на супутні соціальні виплати.

Поліція Познані підтвердила виклик із закладу.

За словами потерпілого, польські правоохоронці відмовлялися бачити кров на його обличчі та не переглянули записи відеокамер, тільки викликали медиків.