В рамках весняного сезону акції у Львові висадять понад 500 дерев та кущів (ФОТО/ВІДЕО)
Найбільша потреба в озелененні була у Сихівському районі, де мешканці також достатньо активно долучились. А найменш активним виявився Залізничний район.
В рамках акції «Подаруй місту дерево» до управління екології та природних ресурсів надійшло 487 заявок від мешканців, які готові долучитись до озеленення міста і проспонсорувати висадку дерев та кущів, пише Львівська міська рада.
Загалом цьогоріч у різних районах міста до вибору учасників під час акції пропонували понад 1200 варіантів висадки дерев і кущів. Усі майже 500 заявок, що надійшли для участі у весняному сезоні акції «Подаруй місту дерево», в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради нині опрацьовують.
«Оголошення акції та збір заявок – це лише перший етап. Зараз ми працюємо безпосередньо з кожним заявником, обдзвонюємо, уточнюємо та вибираємо дерево в розсаднику, мешканці його оплачують, а балансоутримувачі організовують доставку і посадку дерева. Ми уточнюємо із заявниками їхні побажання щодо участі під час висадки: хтось хоче бути присутнім, а інші погоджують висадження дерев без особистої участі. Це довга і клопітка робота.
Думаю, що ми вже в першій декаді квітня розпочнемо висадку і Львів поповниться 500 саджанцями, які вчергове подарують місту небайдужі», – розповіла Галина Микітчак, керівниця управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради.
Фото: ЛМР
Зазначимо, що найактивніше мешканці хочуть висаджувати дерева у Личаківському районі Львова. Тут навіть перевершили потребу. Фахівці управління екології спершу визначили потребу у 120 зелених насаджень, а отримали заявок на 160.
Найбільша потреба в озелененні була у Сихівському районі, де мешканці також достатньо активно долучились. А найменш активним виявився Залізничний район.
«Під час проведення акції ми визначаємо локації і одразу пропонуємо вид дерева, який можна висадити. Зазвичай відбувається заміна зелених насаджень. Проте не завжди вдається їх замінити на ідентичні рослини. В основному в місті висаджуємо липи, клени, граби, ясени, а також додаємо квітучих дерев: райські яблуні, черемхи, сакури. Ми обираємо ті зелені насадження, які найкраще підійдуть до відповідної локації», – додала Галина Микітчак.
Акція «Подаруй місту дерево» відбувається у Львові з 2021 року. В час повномасштабного вторгнення мешканців активно долучають до озеленення і покращення благоустрою міста. У 2023 році місту подарували саджанців на 1,3 млн грн, а у 2024 – на понад 2 млн грн. Це в середньому 400 дерев та стільки ж кущів щороку.
varta1.com.ua: Новини
Відчуй себе прикордонником: у Львові відбудеться унікальний рекрутинговий захід
Організатори пропонують відвідувачам стати прикордонником на один день
Мешканця Львівщини засуджено на 15 років за напад з ножем на жінку та чоловіка (ФОТО)
Внаслідок завданих травм потерпіла померла на наступний день у лікарні. Іншому потерпілому завдано тяжкі тілесні ушкодження.
У львівському "Охматдиті" проведуть службове розслідування через можливе вимагання грошей у пацієнтів
У медичному закладі впродовж трьох робочих днів буде проведено службове розслідування, за результатами якого винні в описаних діях нестимуть відповідальність, передбачену чинним законодавством
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі