В районі Мелітополя російські окупанти почали “самоліквідовуватися”, – Федоров

Самознищення росіян

Міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів, що російські окупанти протягом минулого тижня розпочали “самоліквідацію”.

А саме, у Михайлівці військові рф наткнулися на мінні поля, які самі ж облаштували, розповів Федоров в ефірі національного телемарафону.

“Втрати ворога не лише через ліквідацію, а й через те, що ворог розпочав “самоліквідацію”. Так, на прикладі Михайлівки ми бачимо, що вони самі почали натикатися на свої мінні поля, хоча Михайлівка розташована за 30 кілометрів від Запорізької лінії фронту”, – розповів міський голова.

Федоров додає, що спостерігається “самоліквідація” і поблизу Мелітополя, де російський військовий напідпитку розстріляв трьох волонтерів, які привезли в частину продукти харчування. А в Кирилівці Запорізької області на цьому тижні окупанти “не поділили владу”, і один з них підклав до автівки іншого вибухівку, “намагався його ліквідувати, бачив несправедливість”.

“Тож добре, що вони самі почали себе ліквідовувати, але наша мета – допомогти Збройним силам України, щоб вони більш стрімко та впевнено звільняли наші території”, – підсумував міський голова.

Читайте також: Львів’ян запрошують на унікальну виставку артефактів війни

Проте повідомляється, що росіяни почали готуватись до псевдовиборів в окупованому Мелітополі. Звозять «масовку» і не завжди дають виїхати місцевим.

 

 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб