У реанімації Дніпра помер школяр, який підпалив себе
У реанімації в Дніпрі помер 12-річний хлопець, який підпалив себе. Близько двох тижнів за його життя боролись лікарі, однак медики не змогли його врятувати. Про це повідомляє «Дніпро ТВ» з посиланням на “Інформатор”.
Нагадаємо, що 12-річний хлопчик разом з приятелем відпочивали у парку, що на 20-річчя Перемоги. За попередньою інформацією, діти знайшли невідому легкозаймисту рідину. Хлопець вирішив облитися нею та підпалити на собі. Дитину екстрено госпіталізували. Лікарі встановили, що в нього обгоріло 65 % тіла. Обпечені і внутрішні органи.
Раніше припускали, що хлопець міг підпалити себе задля ефектного відео у мережі.
За інформацією видання, правоохоронці відкрили кримінальне провадження по 166-ю статтею КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, над якою встановлено опіку). Триває слідство.
Поліцейські з’ясовують всі деталі.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі